Mamų diena

Mamų diena

Mamų diena

Atėjo pati gražiausia pavasario šventė – Motinos diena. Pasveikinti savo mamų, išsakyti pačius gražiausius linkėjimus joms į Žaslių kultūros centrą susirinko  lopšelio – darželio ,,Žaliasis klevelis“ vaikučiai ir jų auklėtojos, kultūros centro kolektyvai.

Pirmieji savo meilę mamytėms išreiškė lopšelio – darželio ugdytiniai. Kiek daug eilėraštukų padeklamuota,  kiek dainelių sudainuota! Vaikučius parengė vyr. auklėtojos Aušra Aleksiūnienė, Ramutė Juozapavičienė ir muzikos mokytojas Stanislovas Straševičius.

Darželinukus scenoje pakeitė kultūros centro vaikų dramos kolektyvas. Mažieji artistai mamoms parodė spektaklį ,,Pelenė“. Negailėjo publika plojimų vaikams. Ir kaip kitaip, jei vaidmenys perteikti įtaigiai, žiūrovui sukurtas ne vienas netikėtas potyris.

Programą, skirtą Motinos dienai, baigė kultūros centro liaudiškos muzikos kapela ,,Žasla“, vadovaujama kompozitoriaus ir atlikėjo G. Paugos. Atsinaujinusi kapela naujais nariais ir nauju repertuaru kvietė mamas kartu dainuoti, vaikučius pašokti.

Mamoms, močiutėms palinkėta ne tik saulutės, bet ir vaikučių bei anūkų šypsenų, džiugios nuotaikos, sveikatos, artimųjų meilės.Komentarai: